ALKYONIDES, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Stalida, 13.6.2018, Raňajky
ALKYONIDES
LM
Termín:
13.6.2018 – 20.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:62266362
od 348,30 € Konečná cena


Kategória hotela: ***
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: Heraklion medzinárodné letisko 30 km

Najbližšie mesto (km): Stalida

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

   
Popis
Ak hľadáte pravú a tradičnú grécku pohostinnosť, hotel Alkyonides bude pre vás tým správnym dovolenkovým miestom. Starší rodinný hotel sa pýši takmer 38 ročnou tradíciou a priateľským personálom aj priamo z radov hrdých majiteľov a výhodnou polohou priamo na piesočnatej pláži. V roku 2010 bol rekonštruovaný. Jednoducho zariadený hotel svojim hosťom ponúka skromné ale útulné ubytovanie, reštauráciu, bar, vonkajší bazén, detský bazén a možnosť si v dlhej chvíli zahrať biliard. Wifi je v spoločných priestoroch hotela.

    
Poloha
Hotel sa nachádza v oblasti Stalida, 30 km od medzinárodného letiska a historického centra Heraklionu.

   
Vybavenie izieb
Jednoducho ale účelne zariadené izby majú balkón/terasu a sú vybavené individuálnou klimatizáciou (za poplatok), chladničkou (za poplatok), telefónom, trezorom na recepcii (za poplatok), kúpelňou s WC, sprchovým kútom a sušičom vlasov.                                 
Pláž
Piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok.

   
Strava
Hosťom je k dispozícii reštaurácia s prevažne tradičnou gréckou ale aj medzinárodnou kuchyňou a bar.  
Pre deti
Priamo oproti hotela sa nachádza detské ihrisko a v areáli hotela je bazén s vyhradenou časťou pre deti, detská stolička v reštaurácie a detská postieľka na vyžiadanie.

                           
Šport a zábava
Zdarma je k dispozícii bazén. Za poplatok si môžete vyskúšať vodné športy na pláži.                        
Koncept
Hotel ponúka ubytovanie s raňajkami formou otvoreného bufetu. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.                      
Additional Information
Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apasrtmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie 4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie 5*  - 4 EUR / izba / noc

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK