Arsenal - Chelsea, Veľká Británia, Londýn, 24.1.2018, Raňajky
Arsenal - Chelsea
Termín:
24.1.2018 – 25.1.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:61790385
259 € Príplatky v cenníku

ZAŽI ODVETNÝ SEMIFINÁLOVÝ ZÁPAS ARSENAL VS. CHELSEA NAŽIVO

Aj vy chcete vidieť naživo Arsenal na modernom Emirates? Prípadne plánujete potešiť blízku osobu futbalovým darčekom? Tím založený na útočnom futbale a vypredaný 60-tisícový štadión sú zárukou nádherného futbalového predstavenia. Poď s nami odvetný top duel semifinálovej „bitky“ o Londýn medzi Arsenalom a Chelsea. The Gunners sú jednou z top destináciou našich klientov v Anglicku.
#gallery-62 {
margin: auto;
}
#gallery-62 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 50%;
}
#gallery-62 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-62 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */


Emirates štadión

Vypredaný Arsenal
NA KAŽDÝ LETECKÝ ZÁJAZD PONÚKAME 3 BALÍKY. ZÁKLADNÁ CENA JE ZA SMART BALÍK, VIAC INFORMÁCIÍ O OSTATNÝCH BALÍKOCH NÁJDETE NIŽŠIE:* ceny a príplatky sú orientačné a budú definované v cenovej ponuke v závislosti od cien prepravy, leteniek a ubytovania.


Nenechajte si ujsť Arsenal naživo a kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky vpravo hore.Londýn však nie je iba o futbale. Je to nádherné mesto plné atrakcií a skrytých zákutí. Chcete vidieť tradičné pamiatky ako Buckinghamský palác, Big Ben, Parlament, London Eye alebo Tower Bridge? Či by ste radšej išli na „shopping“ a potom na dobrú kávu? Ak si chcete iba sadnúť na pivo v typickom „pube„, prezradíme tie najtradičnejšie. Možností je veľa a vieme odporučiť tie naj podľa vášho vkusu.
#gallery-63 {
margin: auto;
}
#gallery-63 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 50%;
}
#gallery-63 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-63 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */


Buckingham Palace

London Eye a Big Ben

Orientačný program zájazdu s Premium balíkom:


PRVÝ DEŇ

– odlet zo Slovenska v predpoludňajších hodinách v deň zápasu

– príchod na letisko a presun do Londýna

– privítanie delegátom a odprevadenie na hotel

– vlastný program*

– večerný zápas na Emirates Stadium


DRUHÝ DEŇ

– v skorých ranných hodinách presun na letisko a odlet domov


* možnosť doobjednať služby sprievodcu, prehliadku štadióna, prehliadku mesta, vstupy do múzeí, rezervovať stôl v reštaurácii alebo transferyPonúkame dlhoročné skúsenosti podložené referenciami, ktoré si veľmi ceníme. Spokojnosť ľudí, ktorí využili naše služby, je 9,47 z 10. Hlavnými piliermi našej práce sú komunikácia s vami, odporúčania od existujúcich klientov a cena.


V poslednej sezóne sme prekonávali rekordy v počte splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii Referencie.Blog zo zájazdu na ArsenalOdoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK