AS Rím - Janov, Taliansko, Rím, 18.4.2018, Raňajky
AS Rím - Janov
Termín:
18.4.2018 – 20.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni / 2 noci
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58438608
od 349 € Príplatky v cenníku

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


ZAŽI TALIANSKU LIGU V RÍME

AS Rím ako semifinalista Ligy majstrov z predchádzajúcej sezóny, bude chcieť potvrdiť dobrú formu aj v tejto sezóne.  Takmer 2,4 strelených gólov na zápas v minuloročnej sezóne radilo Rimanov medzi najofenzívnejší tímy talianskej ligy. Poďte s nami a užite si domáce zápasy "Rímskych vlkov" nielen v talianskej lige, ale minimálne aj v skupinovej časti Ligy majstrov.


Nádherné mesto, pravá juhotalianska atmosféra, skvelý futbal, Vatikán, Koloseum, ... mohli by sme písať donekonečna. Zažite tento nielen futbalový sviatok na vlastnej koži. Každý zápas je oslavou tradície talianskeho futbalu a zážitkom na celý život.

NA KAŽDÝ LETECKÝ ZÁJAZD PONÚKAME 3 BALÍKY. ZÁKLADNÁ CENA JE ZA SMART BALÍK, VIAC INFORMÁCIÍ O OSTATNÝCH BALÍKOCH NÁJDETE NIŽŠIE:* ceny a príplatky sú orientačné a budú definované v cenovej ponuke v závislosti od cien prepravy, leteniek a ubytovania.


Nenechajte si ujsť AS Rím naživo a kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky vpravo hore.

Orientačný program 4-dňového* zájazdu s Premium balíkom:


PRVÝ DEŇ
- odlet do Ríma
- príchod na letisko a presun na hotel
- voľný program*


DRUHÝ DEŇ/TRETÍ DEŇ
- raňajky a voľný program*
- zápas


ŠTVRTÝ DEŇ
- raňajky
- presun na letisko
- príchod na Slovensko


* počet nocí závisí od konkrétneho zápasu a je aj možnosť doobjednať služby sprievodcu, prehliadku štadióna, prehliadku mesta, vstupy do múzeí, rezervovať stôl v reštaurácii alebo transfery

Ponúkame dlhoročné skúsenosti podložené referenciami, ktoré si veľmi ceníme. Spokojnosť ľudí, ktorí využili naše služby, je 9,47 z 10. Hlavnými piliermi našej práce sú komunikácia s vami, odporúčania od existujúcich klientov a cena.


V poslednej sezóne sme prekonávali rekordy v počte splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii Referencie.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK