AS Rím - Sampdoria, Taliansko, Rím, 27.1.2018, Raňajky
AS Rím - Sampdoria
Termín:
27.1.2018 – 29.1.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:62046867
199 € Príplatky v cenníku

ZAŽI TALIANSKU LIGU V RÍME

AS Rím ako vicemajster talianskej Serie A a  osemfinalista Európskej ligy z predchádzajúcej sezóny, bude chcieť potvrdiť dobrú formu aj v tejto sezóne.  Takmer 2,4 strelených gólov na zápas v minuloročnej sezóne radilo Rimanov medzi najofenzívnejší tímy talianskej ligy. Poďte s nami a užite si domáce zápasy "Rímskych vlkov" nielen v talianskej lige, ale minimálne aj v skupinovej časti Ligy majstrov.


Nádherné mesto, pravá juhotalianska atmosféra, skvelý futbal, Vatikán, Koloseum, ... mohli by sme písať donekonečna. Zažite tento nielen futbalový sviatok na vlastnej koži. Každý zápas je oslavou tradície talianskeho futbalu a zážitkom na celý život.


Priemerné hodnotenie našich klientov je 9,47 bodov z 10. Od nás dostávate prvotriedny servis: v cene zájazdu za Vás urobíme online check-in na letenky zabezpečíme ubytovanie, doručíme vstupenky na zápas a pripravíme podrobné pokyny, vďaka ktorým sa aj v Ríme budete cítiť ako doma. V poslednej sezóne sme prekonávali rekordy v počte splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii Referencie.


Poradíme najlepšie reštaurácie, ukážeme, kde sú top pamiatky a čo by ste v Ríme mali vidieť. Zájazdy na AS sú skvelou pozvánkou aj na rodinný výlet.


NA KAŽDÝ LETECKÝ ZÁJAZD SI MÔŽETE VYBRAŤ Z TROCH BALÍČKOV.


CENA SMART BALÍKA ZAHŔŇA:
obojsmernú letenku
ubytovanie
vstupenku na zápas
super pokyny k zájazdu

PREMIUM BALÍK cca +50€ až 150€ na osobu k základnej cene*;


EXCLUSIVE BALÍK cca +150 až 300€ na osobu k základnej cene*.


* ceny a príplatky sú orientačné a budú definované v cenovej ponuke v závislosti od cien prepravy, leteniek a ubytovania.


INFORMÁCIE O ĎALŠÍCH CENOVÝCH BALÍČKOCH NÁJDETE NIŽŠIE…


Nenechajte si ujsť AS Rím naživo a kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky.


Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK