Best Western Premier Bangtao Beach Spa, Thajsko, Phuket, 24.4.2018, Raňajky

Best Western Premier Bangtao Beach Spa starstarstarstar

Best Western Premier Bangtao Beach Spa
Termín:
Načítavam ... 24.4.2018 – 2.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58555264
od 1 148 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness

Názov zájazdu podľa organizátora: Best Western Premier Bangtao Beach Spa
V skratke o hoteli

Best Western Premier Bangtao Beach Resort & Spa je komfortný rezort s panoramatickým výhľadom. Je vhodný pre páry aj pre rodiny s deťmi.

Poloha

Hotel Best Western Premier Bangtao Beach Resort & Spa stojí priamo na pláži s jemným pieskom. V blízkosti hotela nájdete aj viacero reštaurácií a obchodov. Mesto Phuket, ako aj centrum ostrova - Patong Beach s mnohými barmi a reštauráciami je vzdialené približne 25 minút autom.

Dĺžka transferu

30

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie

HOTEL

Hotel Best Western Premier Bangtao Beach Resort & Spa má klimatizovanú vstupnú halu s recepciou, arkádu s internetovým kútikom a záhradu. Wi-Fi je v areáli zdarma. Obľúbená dlhá piesočnatá pláž Bang Tao má pozvoľný vstup do mora, ležadlá, slnečníky a plážové osušky v palmovej záhrade pri pláži bez poplatku, na pláži loptové hry a vodné športy (za poplatok) aj potápanie. Plážový „Swimm-up Pool Bar“ slúži na občerstvenie.

REŠTAURÁCI: v hoteli sú dve reštaurácie – Beach Restaurant podáva autentickú thajskú a západnú kuchyňu, Seaside Seafood Kitchen ponúka v sezóne čerstvé morské špeciality. K dispozícii je aj lobby bar a pool bar. ŠPORT & ZÁBAVA - hostia majú v cene fitnes a stolný tenis. Ďalšie aktivity ako vodné športy na pláži, windsurfing, parasailing a jet ski sú k dispozícii za poplatok. WELLNESS & SPA - ponúka rôzne masáže a procedúry, ktoré sú za poplatok. Kyvadlová doprava do mesta Phuket a do centra ostrova Patong Beach.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas svojej dovolenky v Thajsku môžete podniknúť aj niekoľko výletov. K zaujímavým atrakciám patria napríklad:

Ostrov Phi Phi – malé súostrovie šiestich ostrovčekov. Ostrovy sa stali známejšími po natáčaní filmu Pláž. Sú tu vápencové útesy, jaskyne a je veľmi pravdepodobné, že pri svojom prvom ponore uvidíte morskú korytnačku alebo útesového žraloka.

Najznámejšia ulica Khaosan Road – nachádza sa v Bangkoku. Je známa najmä svojím rušným životom. Je tu bar vedľa baru, jedna reštaurácia vedľa druhej, najete sa tu aj o tretej či štvrtej ráno.

Amita – škola thajskej kuchyne - Privíta vás thajská kultúra odrážajúca sa v zložitých detailoch architektúry, chutné ovocie čerstvo natrhané zo stromov v záhrade, jednoduchý thajský životný štýl.

Ubytovanie

239 izieb v hoteli Best Western Premier Bangtao Beach Resort & Spa tvorí viacero viliek a päť budov. Typy izieb: Deluxe sa nachádzajú vo vilovom krídle v záhrade. Majú kúpeľňu, sprchu, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, trezor, balkón alebo terasu, minibar (za poplatok), Deluxe Side Seaview sú situované v trojposchodovej budove okolo bazéna, Family sú vhodné pre väčšie rodiny, majú dve spálne.

Stravovanie

Best Western Premier Bangtao Beach Resort & Spa poskytuje hosťom raňajky formou bufetu. Hotel ponúka možnosť doplatku polpenzie alebo all inclusive: raňajky formou bufetu alebo polpenzia alebo all inclusive: na obed 3-chodové menu a večere formou 4-chodového menu alebo bufetu, počas jedál v hoteli, nealkoholické nápoje, pivo, víno, možnosť dine-around, možnosť stravovať sa aj v sesterskom hoteli Sunwing Resort & Spa Bangtao Beach (reštaurácie La Tasca a Fino), zo športov v cene all inclusive kajaky a windsurfing - počas jedál mimo hotela jeden nápoj v cene na výber nealko, alebo pivo, alebo pohár stolového vína, neobmedzené pitie nealkoholických nápojov v Lobby bare (10:00 - 22:30 h).

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, 7-krát ubytovanie s raňajkami, transfery letisko – hotel – letisko, asistencia delegáta partnerskej cestovnej kancelárie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške cca 550 EUR. V prípade, že v hoteli strávite Vianoce alebo Silvester, je potrebné doplatiť vianočnú a silvestrovskú večeru.

Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 a iné typy izieb sú na vyžiadanie a za doplatok.

Upozornenie

Cena je kalkulovaná v základnej ekonomickej triede leteckej spoločnosti.  V prípade obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Oficiálne hodnotenie
****

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK