COOEE Apsara Beachfront Resort & Villa , Thajsko, Phuket, 24.4.2018, Raňajky

COOEE Apsara Beachfront Resort & Villa starstarstarstarstar

COOEE Apsara Beachfront Resort & Villa
Termín:
Načítavam ... 24.4.2018 – 2.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58555682
od 1 118 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness

Názov zájazdu podľa organizátora: COOEE Apsara Beachfront Resort & Villa
Kategória hotela: ****+
V skratke o hoteli

Hotel Apsara Beachfront Resort & Villa je vhodný pre páry. Svoj pobyt pri mori môžete skombinovať s relaxom v hotelovom wellness alebo potápaním.

Poloha

Hotelový komplex Apsara Beachfront Resort & Villa sa rozprestiera na dlhej piesočnatej pláži Pakarang Beach, v jednej z najkrajších častí Khao Lak. Nákupné možnosti, reštaurácie a kaviarničky nájdete v centre Khao Lak vzdialenom asi 20 minút. Do centra premáva dvakrát denne bezplatne hotelový autobus.

Dĺžka transferu

90

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie

HOTEL

Hotel Apsara Beachfront Resort & Villa má knižnicu, internetový kútik, konferenčnú miestnosť. Hotel má rozsiahly bazén pri pláži a v záhrade samostatný bazén pre hostí ubytovaných v Pool Access izbách, je tu reštaurácia a plážový bar (otvorený v závislosti od počasia), spa, fitnes,  Wi-Fi v hotelovom lobby zdarma, v reštaurácii Kinnaree sa podávajú raňajky, obedy a večere. Napalai je reštaurácia pre hostí ubytovaných vo vilách, situovaná je pri bazéne a ponúka thajskú kuchyňu. K dispozícii je aj Zeus Beach Bar a Horizon Bar. ŠPORT & ZÁBAVA hoteloví hostia môžu využívať fitnes centrum, za poplatok sú kurzy varenia thajských jedál. WELLNESS & SPA - Apsara spa ponúka širokú škálu masáží a terapií. Je vybavené šiestimi relaxačnými miestnosťami a parnými kabínami. Masáže sa robia aj vo vonkajších pavilónoch a sú za poplatok.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas svojej dovolenky v Thajsku môžete podniknúť aj niekoľko výletov. K zaujímavým atrakciám patria napríklad:

Ostrov Phi Phi – malé súostrovie šiestich ostrovčekov. Ostrovy sa stali známejšími po natáčaní filmu Pláž. Sú tu vápencové útesy, jaskyne a je veľmi pravdepodobné, že pri svojom prvom ponore uvidíte morskú korytnačku alebo útesového žraloka.

Najznámejšia ulica Khaosan Road – nachádza sa v Bangkoku. Je známa najmä svojím rušným životom. Je tu bar vedľa baru, jedna reštaurácia vedľa druhej, najete sa tu aj o tretej či štvrtej ráno.

Amita – škola thajskej kuchyne - Privíta vás thajská kultúra odrážajúca sa v zložitých detailoch architektúry, chutné ovocie čerstvo natrhané zo stromov v záhrade, jednoduchý thajský životný štýl.

Ubytovanie

Hotel Apsara Beachfront Resort & Villa má moderne zariadené izby. V hoteli je 195 izieb v trojpodlažných budovách a 60 viliek v samostatnom areáli. Moderne zariadené izby Superior majú kúpeľňa so sprchou a sušič vlasov, je tu klimatizácia, trezor, telefón a minibar, SAT TV a príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, manželská posteľ a pohovka „Sofa Bed“ , balkón. Za doplatok: priestrannejšie izby Deluxe (cca 47 m2) s výhľadom na more, Pool Access s prístupom priamo k bazénu alebo vilky s bazénom Pool Villa alebo s vírivkou Jacuzzi Villa.

Stravovanie

Hotel Apsara Beachfront Resort & Villa poskytuje hosťom raňajky formou bufetu alebo a la carte s možnosťou doplatku na polpenziu alebo plnej penzie alebo all inclusive.

ALL INCLUSIVE: na výber stravovanie formou bufetu alebo á la carte a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 do 23:00 h, popoludňajší čaj, káva a občerstvenie v podobe koláčov alebo slaného pečiva.

* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Pre deti

v hoteli je k dispzícii detský bazén, ihrisko a herňa

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, transfer letisko-hotel-letisko, 7-krát ubytovanie s raňajkami, asistencia zástupcu partnerskej agentúry.

Povinné doplatky

Servisné poplatky leteckej spoločnsoti sú vo výške cca 550 EUR.

Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 a iné typy izieb sú na vyžiadanie a za doplatok.

Upozornenie

Cena je kalkulovaná v základnej ekonomickej triede leteckej spoločnosti. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Silvester

Silvestrovská večera je za doplatok pripočítaná k cene aj v prípade stravovania - raňajky.

Oficiálne hodnotenie
****

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK