COOEE Apsara Beachfront Resort & Villa , Thajsko, Khao Lak, 24.4.2018, Raňajky

COOEE Apsara Beachfront Resort & Villa starstarstarstar

COOEE Apsara Beachfront Resort & Villa
Termín:
24.4.2018 – 2.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58555682
od 1 118 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness

Názov zájazdu podľa organizátora: COOEE Apsara Beachfront Resort & Villa
Kategória hotela: ****+
V skratke o hoteli

Hotel Apsara Beachfront Resort & Villa je vhodný pre páry. Svoj pobyt pri mori môžete skombinovať s relaxom v hotelovom wellness alebo potápaním.

Poloha

Hotelový komplex Apsara Beachfront Resort & Villa sa rozprestiera na dlhej piesočnatej pláži Pakarang Beach, v jednej z najkrajších častí Khao Lak. Nákupné možnosti, reštaurácie a kaviarničky nájdete v centre Khao Lak vzdialenom asi 20 minút. Do centra premáva dvakrát denne bezplatne hotelový autobus.

Dĺžka transferu

90

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie

HOTEL

Hotel Apsara Beachfront Resort & Villa má knižnicu, internetový kútik, konferenčnú miestnosť. Hotel má rozsiahly bazén pri pláži a v záhrade samostatný bazén pre hostí ubytovaných v Pool Access izbách, je tu reštaurácia a plážový bar (otvorený v závislosti od počasia), spa, fitnes,  Wi-Fi v hotelovom lobby zdarma, v reštaurácii Kinnaree sa podávajú raňajky, obedy a večere. Napalai je reštaurácia pre hostí ubytovaných vo vilách, situovaná je pri bazéne a ponúka thajskú kuchyňu. K dispozícii je aj Zeus Beach Bar a Horizon Bar. ŠPORT & ZÁBAVA hoteloví hostia môžu využívať fitnes centrum, za poplatok sú kurzy varenia thajských jedál. WELLNESS & SPA - Apsara spa ponúka širokú škálu masáží a terapií. Je vybavené šiestimi relaxačnými miestnosťami a parnými kabínami. Masáže sa robia aj vo vonkajších pavilónoch a sú za poplatok.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas svojej dovolenky v Thajsku môžete podniknúť aj niekoľko výletov. K zaujímavým atrakciám patria napríklad:

Ostrov Phi Phi – malé súostrovie šiestich ostrovčekov. Ostrovy sa stali známejšími po natáčaní filmu Pláž. Sú tu vápencové útesy, jaskyne a je veľmi pravdepodobné, že pri svojom prvom ponore uvidíte morskú korytnačku alebo útesového žraloka.

Najznámejšia ulica Khaosan Road – nachádza sa v Bangkoku. Je známa najmä svojím rušným životom. Je tu bar vedľa baru, jedna reštaurácia vedľa druhej, najete sa tu aj o tretej či štvrtej ráno.

Amita – škola thajskej kuchyne - Privíta vás thajská kultúra odrážajúca sa v zložitých detailoch architektúry, chutné ovocie čerstvo natrhané zo stromov v záhrade, jednoduchý thajský životný štýl.

Ubytovanie

Hotel Apsara Beachfront Resort & Villa má moderne zariadené izby. V hoteli je 195 izieb v trojpodlažných budovách a 60 viliek v samostatnom areáli. Moderne zariadené izby Superior majú kúpeľňa so sprchou a sušič vlasov, je tu klimatizácia, trezor, telefón a minibar, SAT TV a príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, manželská posteľ a pohovka „Sofa Bed“ , balkón. Za doplatok: priestrannejšie izby Deluxe (cca 47 m2) s výhľadom na more, Pool Access s prístupom priamo k bazénu alebo vilky s bazénom Pool Villa alebo s vírivkou Jacuzzi Villa.

Stravovanie

Hotel Apsara Beachfront Resort & Villa poskytuje hosťom raňajky formou bufetu alebo a la carte s možnosťou doplatku na polpenziu alebo plnej penzie alebo all inclusive.

ALL INCLUSIVE: na výber stravovanie formou bufetu alebo á la carte a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 do 23:00 h, popoludňajší čaj, káva a občerstvenie v podobe koláčov alebo slaného pečiva.

* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Pre deti

v hoteli je k dispzícii detský bazén, ihrisko a herňa

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, transfer letisko-hotel-letisko, 7-krát ubytovanie s raňajkami, asistencia zástupcu partnerskej agentúry.

Povinné doplatky

Servisné poplatky leteckej spoločnsoti sú vo výške cca 550 EUR.

Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 a iné typy izieb sú na vyžiadanie a za doplatok.

Upozornenie

Cena je kalkulovaná v základnej ekonomickej triede leteckej spoločnosti. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Silvester

Silvestrovská večera je za doplatok pripočítaná k cene aj v prípade stravovania - raňajky.

Oficiálne hodnotenie
****
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK