Corfu Holiday Palace, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, 2.8.2018, Polpenzia
Corfu Holiday Palace
Termín:
2.8.2018 – 9.8.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:59716942
od 1 071 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity


Kategória hotela: ****
Hotel
Hotel Corfu Holiday Palace
Prehľad
Poloha:

Tento populárny 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v Kanoni, na okraji mesta Korfu, pieskovo/kamienková pláž sa nachádza priamo pod hotelom (prístupná po schodoch), do centra mesta Korfu je to asi 4 km. Popis:  

Tento komfortný hotel má 256 izieb a ponúka foyer s recepciou, reštauráciu, à la carte reštauráciu, bar, TV miestnosť, niekoľko obchodov a krytý bazén s kúpeľmi. V krásnej udržiavanej záhrade nájdete bazén so slanou vodou s detským bazénom, snack bar pri bazéne a slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. Ubytovanie:   

Vkusne zariadené jedno a dvojlôžkové izby majú kúpeľňu/sprchovací kút, WC, telefón, satelitný TV, minibar, trezor, klimatizáciu (sezónne, za poplatok) a balkón/terasu s výhľadom do záhrady. K dispozícii sú aj izby s výhľadom na more alebo na jazero. V ponuke sú aj Superior izby s rovnakým vybavením ako izby s výhľadom na more alebo jazero. Priestranné bungalovy majú výhľad na more a sú umiestnené vedľa hlavnej budovy obklopené zeleňou. 
Šport: 

Stolný tenis, biliard/snooker. Za poplatok: sauna, solárium, masáže, tenisový kurt a bowling. Stravovanie:

Polpenzia  - raňajky a večere formou bufetu. Deti:

Detské ihrisko, k dispozícii detská postieľka zdarma, za poplatok: opatrovanie detí.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK