Diamond Apartments & Suites, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, 13.6.2018, Bez stravy

Diamond Apartments & Suites starstarstar

Diamond Apartments & Suites
LM
Termín:
13.6.2018 – 20.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:62214413
od 361,30 € Konečná cena

Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: Heraklion medzinárodné letisko 26km

Najbližšie mesto (km): Hersonissos  100m

Typ pláže: Piesočnato - kamienková

Vzdialenosť od pláže: 100m
Popis
Diamond Apartments & Suites je menší rodinný komplex, ktorý bol kompletne renovovaný v r. 2015 v štýle  boutique. Je situovaný v tichom susedstve centra mesta Hersonissos v známej oblasti Chersonissos a to len dve minúty chôdze od najbližšej pláže, miestného trhoviska či viacerých barov a reštaurácii. 15 apartmánových a suites jednotiek je ladených v sviežich farbách. Rezort je vybavený vstupnou halou s recepciou, ktorá je k dispozícii vo vymedzenom čase od 09:00 – 12:00 a od 18:00 – 21:00, výťahom, práčovňou, úschovňou batožiny, faxom, bezplatným parkovaním, možnosťou prenájmu vozidla. Tento rezort doporučujeme klientom, ktorí uprednostňujú komfortné ubytovanie s dostatkom súkromia a potrebným vybavením i pre možnosti dovolenkového varenia.  
Poloha
Hotel sa nachádza v blízkosti centra mesta Hersonissos vzdialený len 100m od nákupných možností a zábavy. Medzinárodné letisko Nikosa Kazantzakisa je vzdialené 26 Km.
Pláž
Piesočnatá pláž s hrubším pieskom a  kamienkami pri vstupe do mora je od rezortu vzdialená približne 100m.  Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.
Vybavenie izieb
Všetky apartmámny disponujú balkónom / terasou, WC / kúpelňou so sprchovým kútom a sušičom na vlasy, mini chladničkou, čajovým setom, trezorom, kuchynkou a zariadením a za poplatok je možné vyžívať individuálne riadenú klimatizáciu, minibar a telefón.
Strava
Rezort disponuje menšou reštauráciou. V blízkosti sa nachádza i viacero skvelých rešaturáčných zariadení.
Šport a zábava
Hostia môžu zdarma využívať bazény v dvoch susedných hoteloch Central Hotel a Palm Beach Club hotel.
Pre deti
Pre deti je k dispozícii detská postieľka.
Koncept
Hotel ponúka ubytovanie bez stravy alebo s raňajkami.
Web
www.diamondapts.gr
Additional Information
Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apasrtmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie 4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie 5*  - 4 EUR / izba / noc

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK