Inter Miláno - Cagliari, Taliansko, Lombardia, Milán, 18.4.2018, Raňajky

Inter Miláno - Cagliari

Inter Miláno - Cagliari
Termín:
18.4.2018 – 20.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni / 2 noci
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58438647
od 299 € Príplatky v cenníku

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


POVZBUĎTE S NAMI MILANA ŠKRINIARA NA SAN SIRO

Inter Miláno s hviezdnou zostavou a  najväčším ťahákom pre našich klientov zostáva nádherné a legendárne San Siro s neopakovateľnou atmosférou spolu s historickým Milánom. Top šlágrom je vždy milánske derby, ale veríme, že Vás nadchnú aj ďalšie domáce zápasy, v ktorých sa predstaví aj slovenský reprezentant Milan Škriniar.


Nádherné mesto, pravá severotalianska atmosféra a milánsky futbal so slovenským reprezentantom. Zažite tento nielen futbalový sviatok na vlastnej koži. Každý zápas je oslavou tradície talianskeho futbalu a zážitok na celý život.


Poradíme najlepšie reštaurácie a obchody, prezradíme Vám ktoré miesta a pamiatky by ste v Miláne mali vidieť. Zájazdy na Inter Miláno sú skvelou pozvánkou aj pre nežné polovičky, keďže mesto je symbolom módy.

NA KAŽDÝ LETECKÝ ZÁJAZD PONÚKAME 3 BALÍKY. ZÁKLADNÁ CENA JE ZA SMART BALÍK, VIAC INFORMÁCIÍ O OSTATNÝCH BALÍKOCH NÁJDETE NIŽŠIE:* ceny a príplatky sú orientačné a budú definované v cenovej ponuke v závislosti od cien prepravy, leteniek a ubytovania.


Nenechajte si ujsť Inter Miláno naživo a kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky vpravo hore.

Orientačný program 4-dňového* zájazdu s Premium balíkom:


PRVÝ DEŇ
- odlet do Milána
- príchod na letisko a presun na hotel
- voľný program*


DRUHÝ DEŇ/TRETÍ DEŇ
- raňajky a voľný program*
- zápas


ŠTVRTÝ DEŇ
- raňajky
- presun na letisko
- príchod na Slovensko


* počet nocí závisí od konkrétneho zápasu a je aj možnosť doobjednať služby sprievodcu, prehliadku štadióna, prehliadku mesta, vstupy do múzeí, rezervovať stôl v reštaurácii alebo transfery

Ponúkame dlhoročné skúsenosti podložené referenciami, ktoré si veľmi ceníme. Spokojnosť ľudí, ktorí využili naše služby, je 9,47 z 10. Hlavnými piliermi našej práce sú komunikácia s vami, odporúčania od existujúcich klientov a cena.


V poslednej sezóne sme prekonávali rekordy v počte splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii Referencie.

Blog zo zájazdu na Inter - Neapol s prehliadkou Verony a Ferrari múzea


Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK