Jetwing Ayurveda Pavilions, Sri Lanka, Negombo, 28.2.2018, Plná penzia

Jetwing Ayurveda Pavilions starstarstarstarstar

Jetwing Ayurveda Pavilions
Termín:
Načítavam ... 28.2.2018 – 8.3.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Plná penzia
Číslo termínu:58654180
1 168 € Konečná cena

V skratke o hoteli

Atraktívny rezort Jetwing Ayurveda Pavilions ponúka ideálny spôsob odpočinku a relaxácie prostredníctvom terapie, meditácie, pokoja a samoty. Svoj pobyt pri mori môžete spojiť s ajurvédou. Hotel poskytuje ajurvédske procedúry, ktorými je Srí Lanka známa.

Poloha

Komorný ajurvédsky hotel Jetwing Ayurveda Pavilions stojí na západnom pobreží Srí Lanky. V jeho blízkosti sú pláže známe ako Golden Mile. Hotel sa nachádza v meste Negombo, asi 150 m od pláže. Nákupné možnosti, reštaurácie a bary sú vzdialené približne 1 km. Od centra mesta je hotel vzdialený 4 km, od letiska 12 km.

Dĺžka transferu
15
Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie

HOTEL

Vybavenie a služby hotela Jetwing Ayurveda Pavilions sú prispôsobené konkrétnym potrebám hostí. Hotel má otvorenú recepciu, malý obchod. Wi-Fi je zdarma.

 

REŠTAURÁCIE

V rezorte sa nachádza otvorená reštaurácia. Podáva jedlá z čerstvých morských plodov a výživné a zdravé jedlá. Ponúka tiež ovocné a bylinkové čaje pripravované podľa ajurvédskych techník.

 

BAZÉNY

K rezortu patrí bazén, okolo ktorého sú rozostavené pavilóny.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Pre hostí je k dispozícii fitnes a tenis. Squash nájdu v susednom hoteli Jetwing Blue Oceanic, ktorý je vzdialený asi 250 m. Všetky športové aktivity sú za poplatok.

 

WELLNESS & SPA

K rezortu patrí autentické ajurvéda centrum. V hoteli sú pripravené preventívne a liečebné programy, ako je jóga alebo muzikoterapia, ošetrenia s horúcim olejom, bylinné kúpele, bylinné zábaly alebo masáže. V rezorte sa nachádza tiež parný box a sauna. Hotel ponúka niekoľko balíčkov terapií na zníženie hmotnosti, odbúranie stresu a zlepšenie tráviaceho systému. Menu zostavuje lekár špeciálne podľa potrieb klienta. Masáže a ajurvédske kúry sú za poplatok.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas dovolenky na Srí Lanke môžete navštíviť niektoré z týchto miest:

Chrámy v Dambulle – najspirituálnejšie miesto v krajine. Mystickú atmosféru vytvára až 150 sôch Budhu.

Levia hora – označuje sa aj za ôsmy div sveta. Sigirya je asi najznámejšou skalou Srí Lanky.

Sloní sirotinec v Pinnawale – je jedným z najväčších na svete, kde majú slony vytvorené prirodzené podmienky na život.

Potápanie a šnorchlovanie – Pri jednom z dvoch národných parkov Srí Lanky, Pigeone, je pobrežie s koralovými útesmi a bohatým podmorským svetom.

Ubytovanie

Svoju dovolenku na Srí Lanke v hoteli Jetwing Ayurveda Pavilions strávite v priestranných a komfortných pavilónoch. V rezorte ich je spolu 12 a sú usporiadané okolo bazéna.

TYPY IZIEB

Standard izby sa nachádzajú v samostatnej budove.Queen vily majú privátnu záhradu so sedením, masážne lôžko, zastrešenú verandu, polootvorenú kúpeľňu, vaňu pod holým nebom, sprchu, telefón, SAT TV, rádio, minibar (za poplatok), stropný ventilátor a klimatizáciu.King vily majú väčšiu rozlohu.
Stravovanie

Hotel Jetwing Ayurveda Pavilions ponúka hosťom plnú penziu s americkými raňajkami. Obedy a večere sa podávajú ako výber z menu. Všetky jedlá sú pripravené podľa ajurvédskych receptov. Menu zostavuje lekár špeciálne podľa potrieb klienta.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, transfer letisko – hotel – letisko, 7-krát ubytovanie s plnou penziou, služby delegáta.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške 350 EUR alebo 400 EUR*/**. V prípade, že v hoteli strávite Vianoce alebo Silvester, je potrebné doplatiť vianočnú a silvestrovskú večeru. Vstupné víza sú vo výške cca 30 USD.

*Silvestrovský termín 29. decembra 2016 s odletom z Bratislavy s leteckou spoločnosťou Fly Dubai.

**Silvestrovský termín 29. decembra 2016 s odletom z Viedne s leteckou spoločnosťou Turkish Airlines.

Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 a iné typy izieb sú na vyžiadanie za doplatok.

Upozornenie

Základná cena je kalkulovaná na základe tarifnej triedy N leteckej spoločnosti Quatar Airways. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Náš tip

AJURVÉDA

Užite si regeneračnú ajurvédsku kúru v exkluzívnom prostredí. Kúry zahŕňajú vstupnú lekársku prehliadku a 1 – 2 lekárske vizity týždenne. Potom nasledujú individuálne zostavené procedúry, napríklad rôzne masáže, parné a bylinkové kúpele, špeciálne ošetrenia. Terapiu dopĺňajú jóga a meditácie. Na záver dostanete konečnú diagnózu a rady pre zdravý životný štýl do budúcna.

3-dňová Ayurveda Soft kúra – 192 EUR

7-dňová Ayurveda kúra – 411 EUR

Oficiálne hodnotenie
*****

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK