Jetwing Ayurveda Pavilions, Sri Lanka, Negombo, 28.2.2018, Plná penzia

Jetwing Ayurveda Pavilions starstarstarstarstar

Jetwing Ayurveda Pavilions
Termín:
28.2.2018 – 8.3.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní / nocí
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Plná penzia
Číslo termínu:58654180
od 1 168 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


V skratke o hoteli

Atraktívny rezort Jetwing Ayurveda Pavilions ponúka ideálny spôsob odpočinku a relaxácie prostredníctvom terapie, meditácie, pokoja a samoty. Svoj pobyt pri mori môžete spojiť s ajurvédou. Hotel poskytuje ajurvédske procedúry, ktorými je Srí Lanka známa.

Poloha

Komorný ajurvédsky hotel Jetwing Ayurveda Pavilions stojí na západnom pobreží Srí Lanky. V jeho blízkosti sú pláže známe ako Golden Mile. Hotel sa nachádza v meste Negombo, asi 150 m od pláže. Nákupné možnosti, reštaurácie a bary sú vzdialené približne 1 km. Od centra mesta je hotel vzdialený 4 km, od letiska 12 km.

Dĺžka transferu
15
Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie

HOTEL

Vybavenie a služby hotela Jetwing Ayurveda Pavilions sú prispôsobené konkrétnym potrebám hostí. Hotel má otvorenú recepciu, malý obchod. Wi-Fi je zdarma.

 

REŠTAURÁCIE

V rezorte sa nachádza otvorená reštaurácia. Podáva jedlá z čerstvých morských plodov a výživné a zdravé jedlá. Ponúka tiež ovocné a bylinkové čaje pripravované podľa ajurvédskych techník.

 

BAZÉNY

K rezortu patrí bazén, okolo ktorého sú rozostavené pavilóny.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Pre hostí je k dispozícii fitnes a tenis. Squash nájdu v susednom hoteli Jetwing Blue Oceanic, ktorý je vzdialený asi 250 m. Všetky športové aktivity sú za poplatok.

 

WELLNESS & SPA

K rezortu patrí autentické ajurvéda centrum. V hoteli sú pripravené preventívne a liečebné programy, ako je jóga alebo muzikoterapia, ošetrenia s horúcim olejom, bylinné kúpele, bylinné zábaly alebo masáže. V rezorte sa nachádza tiež parný box a sauna. Hotel ponúka niekoľko balíčkov terapií na zníženie hmotnosti, odbúranie stresu a zlepšenie tráviaceho systému. Menu zostavuje lekár špeciálne podľa potrieb klienta. Masáže a ajurvédske kúry sú za poplatok.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas dovolenky na Srí Lanke môžete navštíviť niektoré z týchto miest:

Chrámy v Dambulle – najspirituálnejšie miesto v krajine. Mystickú atmosféru vytvára až 150 sôch Budhu.

Levia hora – označuje sa aj za ôsmy div sveta. Sigirya je asi najznámejšou skalou Srí Lanky.

Sloní sirotinec v Pinnawale – je jedným z najväčších na svete, kde majú slony vytvorené prirodzené podmienky na život.

Potápanie a šnorchlovanie – Pri jednom z dvoch národných parkov Srí Lanky, Pigeone, je pobrežie s koralovými útesmi a bohatým podmorským svetom.

Ubytovanie

Svoju dovolenku na Srí Lanke v hoteli Jetwing Ayurveda Pavilions strávite v priestranných a komfortných pavilónoch. V rezorte ich je spolu 12 a sú usporiadané okolo bazéna.

TYPY IZIEB

Standard izby sa nachádzajú v samostatnej budove.Queen vily majú privátnu záhradu so sedením, masážne lôžko, zastrešenú verandu, polootvorenú kúpeľňu, vaňu pod holým nebom, sprchu, telefón, SAT TV, rádio, minibar (za poplatok), stropný ventilátor a klimatizáciu.King vily majú väčšiu rozlohu.
Stravovanie

Hotel Jetwing Ayurveda Pavilions ponúka hosťom plnú penziu s americkými raňajkami. Obedy a večere sa podávajú ako výber z menu. Všetky jedlá sú pripravené podľa ajurvédskych receptov. Menu zostavuje lekár špeciálne podľa potrieb klienta.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, transfer letisko – hotel – letisko, 7-krát ubytovanie s plnou penziou, služby delegáta.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške 350 EUR alebo 400 EUR*/**. V prípade, že v hoteli strávite Vianoce alebo Silvester, je potrebné doplatiť vianočnú a silvestrovskú večeru. Vstupné víza sú vo výške cca 30 USD.

*Silvestrovský termín 29. decembra 2016 s odletom z Bratislavy s leteckou spoločnosťou Fly Dubai.

**Silvestrovský termín 29. decembra 2016 s odletom z Viedne s leteckou spoločnosťou Turkish Airlines.

Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 a iné typy izieb sú na vyžiadanie za doplatok.

Upozornenie

Základná cena je kalkulovaná na základe tarifnej triedy N leteckej spoločnosti Quatar Airways. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Náš tip

AJURVÉDA

Užite si regeneračnú ajurvédsku kúru v exkluzívnom prostredí. Kúry zahŕňajú vstupnú lekársku prehliadku a 1 – 2 lekárske vizity týždenne. Potom nasledujú individuálne zostavené procedúry, napríklad rôzne masáže, parné a bylinkové kúpele, špeciálne ošetrenia. Terapiu dopĺňajú jóga a meditácie. Na záver dostanete konečnú diagnózu a rady pre zdravý životný štýl do budúcna.

3-dňová Ayurveda Soft kúra – 192 EUR

7-dňová Ayurveda kúra – 411 EUR

Oficiálne hodnotenie
*****
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK