Kamala Beach a Sunprime Resort, Thajsko, Phuket, 24.4.2018, Raňajky

Kamala Beach a Sunprime Resort starstarstarstar

Kamala Beach a Sunprime Resort
Termín:
Načítavam ... 24.4.2018 – 2.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58555462
1 448 € od 1 138 € Konečná cena

V skratke o hoteli

Kamala Beach Resort je hotel len pre hostí starších ako 15 rokov. Svoj pobyt pri mori môžete skombinovať s potápaním alebo výletmi na zaujímavé miesta a ďalšie thajské ostrovy.

Poloha

Kamala Beach Resort stojí na západnom pobreží ostrova Phuket, priamo na dlhej jemnej piesočnatej pláži Kamala. Centrum Kamaly je dostupné krátkou prechádzkou, nachádza sa približne 500 m od hotela. Reštaurácie, bary a možnosti nákupov sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti hotela. Na pláž Patong premáva hotelová kyvadlová doprava (za poplatok).

Dĺžka transferu

30

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie

HOTEL

Hotel Kamala Beach Resort má prijímaciu halu s recepciou a internetový kútik, minimarket.

 

REŠTAURÁCIE

Na pláži sa nachádza reštaurácia s terasou, ktorá podáva thajskú a medzinárodnú kuchyňu. Reštaurácia pri bazéne podáva talianske jedlá. K dispozícii sú aj štyri bary – bar na pláži, pri bazéne, Lounge Bar a Lobby Bar.

 

BAZÉNY

V areáli sú dva bazény so slnečnou terasou a barom. Ležadlá a uteráky sú v cene.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia majú v cene fitnes a stolný tenis. Potápanie a vodné športy na pláži sú za poplatok.

 

WELLNESS & SPA

Spa ponúka širokú škálu masáží, manikúru a pedikúru. Služby sú za poplatok.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas svojej dovolenky v Thajsku môžete podniknúť aj niekoľko výletov. K zaujímavým atrakciám patria napríklad:

Ostrov Phi Phi – malé súostrovie šiestich ostrovčekov. Ostrovy sa stali známejšími po natáčaní filmu Pláž. Sú tu vápencové útesy, jaskyne a je veľmi pravdepodobné, že pri svojom prvom ponore uvidíte morskú korytnačku alebo útesového žraloka.

Najznámejšia ulica Khaosan Road – nachádza sa v Bangkoku. Je známa najmä svojím rušným životom. Je tu bar vedľa baru, jedna reštaurácia vedľa druhej, najete sa tu aj o tretej či štvrtej ráno.

Amita – škola thajskej kuchyne - Privíta vás thajská kultúra odrážajúca sa v zložitých detailoch architektúry, chutné ovocie čerstvo natrhané zo stromov v záhrade, jednoduchý thajský životný štýl.

Ubytovanie

Hotel Kamala Beach Resort má 240 izieb.

TYPY IZIEB

Deluxe Grand Terrace sú priestranné izby na prízemí. Majú terasu, výhľad do záhrady, sušič vlasov, klimatizáciu, SAT TV, telefón, trezor, minibar a príslušenstvo na prípravu kávy a čaju.Deluxe izby sú na vyšších poschodiach, majú rovnaké vybavenie ako Deluxe Grand Terrace, balkón a bočný výhľad na more.
Stravovanie

Hotel Kamala Beach Resort poskytuje hosťom americké bufetové raňajky s možnosťou doplatku na polpenziu.

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu z Viedne,transfer letisko-hotel-letisko, 7 x ubytovanie s raňajkami asistenciu zástupcu partnerskej agentúry.

Povinné doplatky

Letiskové a bezpečnostné poplatky cca 550 EUR.

Ostatné doplatky

Iné typy izieb a hotelových služieb na vyžiadanie.

Upozornenie

Hotel je len pre hostí starších ako 15 rokov. Základná cena je kalkulovaná v základnej triede economy leteckej spoločnosti. Vyššie triedy za doplatok.

Oficiálne hodnotenie
*****+******+********+*****
Pláž
*****+******+********+*****
Pre deti
*****+******+********+*****
Kvalita služieb
*****+******+********+*****
Lyžovanie
*****+******+********+*****
Bežkovanie
*****+******+********+*****
Snowboarding
*****+******+********+*****
Miesto pobytu
*****+******+********+*****

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK