Kyjev a Černobyľ, Ukrajina, 19.9.2018, Plná penzia
Kyjev a Černobyľ
Termín:
Načítavam ... 19.9.2018 – 23.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Plná penzia
Číslo termínu:59931308
od 658 € Konečná cena

Úvod

5-dňový letecký zájazd.

Ubytovanie

3* hotel.

Stravovanie

Plná penzia.

Doprava

Letecká.

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu. 4x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami. 2x obed a 4x večera v reštaurácii. Všetky miestne transfery. Vyhliadkovú plavbu po rieke Dneper. Všetky vstupy uvedené v programe. Služby miestneho a slovensky hovoriaceho sprievodcu CK.

Cena nezahŕňa

Cestovné poistenie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky 160 EUR.

Ostatné doplatky

Za 1/1 izbu 90 EUR. Výlet do Černobyľu 100 EUR /os.

Upozornenie

Vstup do ČERNOBYĽSKEJ OBLASTI je povolený iba osobám starším ako 18 rokov.

1. deň

1. deňPoobedný odlet z Bratislavy a prílet do hlavného mesta Ukrajiny. Presun na ubytovanie a prvý kontakt s Kyjevom. Prejdeme sa po Námestí Nezávislosti „Maidan“, a známej uličke Khreschatyk. Neskôr si doprajeme spoločnú večeru a následný presun na hotel.

2. deň

2. deňFakultatívny program dnešného dňa bude pre mnohých najsilnejším zážitkom zájazdu. Dnes vyrážame opäť mimo mesto a našim cieľom bude tzv. mesto duchov – Pripiať a okolie Černobyľskej elektrárne Počas prehliadky si povieme všetko o nehode, o osudoch miestnych ľudí, pozrieme si dokument zachytávajúci priebeh a následky nehody, nahliadneme do opustených bytov, či škôlok, ktoré dýchajú naozaj tajomnou atmosférou a sledovať budeme môcť aj stavbu nového moderného sarkofágu. Tí, ktorí sa výletu nezúčastnia budú mať možnosť individuálne preskúmať mesto.

3. deň

3. deňPo raňajkách sa presunieme mimo mesta, kde navštívime niekdajšiu súkromnú rezidenciu bývalého Ukrajinského prezidenta Viktora Yanukovicha. Súčasťou tejto „skromnej“ usadlosti je napríklad Mini-Zoo, golfové ihrisko, vodný palác, rozsiahly park, jazerá, fontány, či niekoľko sôch. Po prehliadke sa vrátime naspäť do Kyjeva. V podvečerných hodinách nás bude čakať vyhliadková plavba po rieke Dneper.

4. deň

4. deňDnešný deň sa vydáme preskúmať jeden z najvýraznejších architektonických skvostov mesta. Kievsko - pečerská lavra (UNESCO), je skutočne jedinečný pravoslávny monastiersky komplex. Bol založený okolo roku 1050 a pôvodne išlo o komplex jaskýň, v ktorých sa usádzali mnísi. Uvidíme tiež unikátny, až 62 metrov vysoký monument Motherland, „Rodina Mat“ a navštívime múzeum Veľkej vlasteneckej vojny. Následná večera a presun na hotel.

5. deň

5. deňPo raňajkách nás čaká transfer na letisko a spiatočný let do Bratislavy.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK