Minamark, Egypt, Hurghada, 31.8.2018, All inclusive
Minamark
Termín:
31.8.2018 – 7.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:63923700
od 638 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness

Názov zájazdu podľa organizátora: Minamark Beach Resort
Kategória hotela: ****
Prehľad
Lokalita: 

Hotel sa nachádza priamo na pláži v centre mesta, v blízskosti reštaurácií a obchodov. Tento hotel s 212 izbami má príjemnú vstupnú halu, recepciu, výťah, reštauráciu a la carte reštaurácie, bary a nočný klub. Vo vonkajšom areáli sa nachádza detské ihrisko, bazén s oddeleným detským bazénom, bar pri bazéne a slnečná terasa. Stoličky, slnečníky a uteráky sú pri bazéne a na pláži zadarmo v závislosti na dostupnosti. Izba: 

Izby sú vkusné, dobre zariadené s kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, trezorom, klimatizáciou, telefónom, sat.TV, minibarom, balkónom alebo terasou. Stravovanie: 

All-inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, popoludňajšia káva, čaj a zákusky, zmrzlina pre deti, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 - 22.00, v plážovom bare do 17. 00. Šport a voľnočasové aktivity: 

Stolný tenis, fitness vybavenie. Denná zábava so športovým využitím a hrami na pláži, amfiteáter so živou hudbou a open-air diskotéka. 

Za poplatok: jacuzzi, tenis, volejbal, masáže, sauna a vodné športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov. Deti: 

Detský bazén, detské ihrisko a animácie.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Hotel
Hotel Minamark Beach Resort

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK