Muz, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 17.10.2018, All inclusive
Muz
LM
Termín:
17.10.2018 – 24.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62240374
od 361 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Názov zájazdu podľa organizátora: Muz Hotel
Hotel
Hotel Muz Hotel
Prehľad
Poloha:

Hotel sa nachádza priamo pri piesočnatej, mierne sa zvažujúcej pláži Kleopatra a má svoj vlastný úsek pláže. Centrum Alanye je cca 2 km, ľahko dostupné taxíkom alebo dolmusom. Popis:

Tento centrálne umiestnený hotel má celkom 85 izieb, ktoré sú rozložené v dvoch 3-poschodových budovách. Zariadenie sa skladá z lobby s recepciou, trezormi a Internet Café (za poplatok), hlavnej reštaurácie, barov, TV miestnosti, obchodov a kaderníctva. V areáli nájdete slnečnú terasu s pool snack barom a bazénom. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne zadarmo. Ubytovanie:


Dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou/sprchou, WC, sušičom vlasov, sat.TV, telefónom, klimatizáciou (sezónne), mini barom (za poplatok) a balkónom alebo terasou. K dispozícii sú jednolôžkové izby a dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Economy izby sa líšia vo veľkosti a umiestnení. Šport: 

Plážový volejbal, stolný tenis, šípky; príležitostne večerný zábavný program so živou hudbou. Za poplatok: vodné športy od miestnych poskytovateľov na pláži. Deti: 

Samostatný detský bazén. Stravovanie:

All inclusive - pestré raňajky a večere formou bufetu.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK