Pantheon, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Rethymno, 31.8.2018, Raňajky
Pantheon
Termín:
31.8.2018 – 7.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:60862957
od 573 € Konečná cena
1650 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Názov zájazdu podľa organizátora: Pantheon Hotel
Hotel
Hotel Pantheon Hotel
Prehľad

Poloha:

Útulný hotel Pantheon je situovaný na kopci, vďaka čomu poskytuje nádherný výhľad na krajinu. Známe dovolenkové letovisko Rethymno, je od hotela vzdialené 3 km, niekoľko krát za deň sem premáva kyvadlová doprava. Najbližšia piesočnatá pláž sa nachádza 2km od hotela, letisko 75km.Popis:

Tento rodinný hotel pozostáva z 55 izieb, umiestnených na dvoch poschodiach. K jeho vybaveniu patrí aj vstupná hala s recepciou, Wi-Fi a reštaurácia. Vonkajšiu časť hotela tvorí bujná záhrada s veľkým aj detským bazénom, pool bar a terasa s ležadlami a slnečníkmi zdarma.Ubytovanie:

Komfortne zariadené dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa/sprchový kút, WC, fén), telefónom, WLAN, trezorom, SAT TV, chladničkou, klimatizáciou a balkónom. K dispozícii sú taktiež izby pre jednu osobu.Šport/Zábava:

Minigolf a stolný tenis, posilňovňa.Stravovanie:

Polpenzia - raňajky a večere formou bufetu.Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK