Popi Star, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, Gouvia, 12.6.2018, Raňajky
Popi Star
Termín:
12.6.2018 – 19.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59717074
369 € Konečná cena
300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší

Názov zájazdu:: Popi Star Hotel
Kategória hotela: **+
Hotel
Hotel Popi Star Hotel
Prehľad
Poloha:
Nachádza sa v centre v letovisku Gouvia. Kamienková pláž je od hotela vzdialená cca  200 m. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú obchody a taverny.Popis:
Malý, tradičný hotel má spolu  70 izieb.
Vybavenie hotela: lobby s 24-hodinovou  recepciou, internetový kútik (zdarma), TV miestnosť, reštaurácia a bar.  V peknom udržiavanom vonkajšom areály sa nachádza bazén so slnečnou terasou, ležadlami a slnečníkmi.Ubytovanie:
Dvojlôžkové izby (DZ/DA) sú vybavené kúpeľňou, WC, telefónom, televíziou, klimatizáciou (za poplatok) a balkónom  alebo terasou.  Izby sú tiež k dispozícii pre jedného dospelého a jedno dieťa (DSK). Rodinné izby (FZ4) majú rovnaké vybavenie, sú však priestrannejšie a  ponúkajú ďalšiu možnosť spania. Economy izba (DZP) sa môžu líšiť v umiestnení, veľkosti a vybavení.  Šport:
Stolný tenis. Za poplatok: rekreačné činnosti podľa aktuálnej ponuky na mieste. 


Deti: 
Detské ihrisko, detské stoličky v reštaurácii.Stravovanie: raňajky alebo polopenzia
Raňajky sú podávané formou bufetu.
Večere sú servírované.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK