Shams Alam, Egypt, Marsa Alam, 2.8.2018, All inclusive
Shams Alam
Termín:
2.8.2018 – 9.8.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59188852
od 950 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • Vhodné pre deti
  • Wellness

Názov zájazdu podľa organizátora: Shams Alam Beach Resort
Kategória hotela: *****
Hotel
Hotel Shams Alam Beach Resort
Prehľad
Poloha: 

Tento obľúbený hotel sa nachádza na 1 km dlhej súkromnej piesočnatej pláži, 50 km južne od Marsa Alam, čas transferu z letiska Marsa Alam je cca 90 minút. Popis:
 

Rezort je postavený v Nubian štýle s niekoľkými 2-poschodovými budovami s celkom 160 izieb a tiež ponúka foyer s recepciou. K dispozícii je hlavná budova, à la carte reštaurácia, kaviareň, bar na pláži, 24-hodinová izbová služba, veľa obchodov so suvenírmi, nočný klub, amfiteáter s týždennými orientálnymi show. V areáli je udržiavaný vonkajší areál je vyhrievaný, sladkovodný bazén s pool barom a detský bazén. Stoličky, vankúše, slnečníky a plážové osušky pri bazéne a na pláži zadarmo.  Ubytovanie:

Komfortné izby sú vybavené sprchou, WC, klimatizáciou, Sat.TV, telefón, minibar, trezor a terasu alebo balkón s výhľadom na more. Šport:


Squash, stolný tenis, plážový volejbal, plážový futbal, šnorchlovanie. Za poplatok: potápanie, šnorchlovanie výlety, bazén, zdravotné stredisko s masážami, saunou a vírivkou.  Stravovanie:


All-inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie, popoludňajší čaj/káva a sušienky, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje od 10 hodín - 24 hodín.  

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu. 
Izby

Pre deti
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK