Stella Maria, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Malia, 22.8.2018, Bez stravy
Stella Maria
FM
Termín:
22.8.2018 – 29.8.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:63357507
546,30 € od 397,30 € Konečná cena
1700 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Názov zájazdu podľa organizátora: STELLA MARIA HOTEL & APTS
Kategória hotela: ***+
Additional Information
Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 30km

Najbližšie mesto (km): Hersonissos 7km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 250m
Popis
Hotel Stella Maria sa nachádza v meste Mália, 30 km od mesta Heraklion. Hersonissos je vzdialený 7 km od objektu. K dispozícii je sezónny vonkajší bazén a bezplatné WiFi.
Poloha
Hotel sa nachádza 30 km od medzinárodného letiska v Heraklione,  7 km od mesta Hersonissos.  
Vybavenie izieb
Štandardné izby majú balkón alebo terasu a  sú vybavené kúpeľňou/ WC, mini chladničkou, Wi-fi pripojením. Individuálne ovládaná klimatizácia a trezor sú k dispozícií za poplatok.
Pláž
Verejná piesočnatá pláž je oddelená od hotela pobrežnou komunikáciou a  nachádza sa 250m od hotela. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícií za poplatok.
Strava
Hosťom je k dispozícií raňajková miestnosť a snack bar pri bazéne.
Pre deti
Detská postieľka na vyžiadanie.
Šport a zábava
Biliard za poplatok.
Koncept
Hotel ponúka ubytovanie bez straby alebo s raňajkami formou otvoreného bufetu.
Web
 http://www.stella-maria-apartments.com/en-us

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK