Stella Village , Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Analipsi, 31.8.2018, All inclusive
Stella Village
Termín:
31.8.2018 – 7.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60851005
od 818 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Stella Village
Kategória hotela: ***+
Hotel
Hotel Stella Village
Prehľad
Poloha:

Hotel Stella Village sa nachádza v stredisku Analypsi, iba pár metrov od mierne sa zvažujúcej, kamienkovej pláže. Centrum mesta s možnosťou nákupov či zábavy, je od hotela vzdialené 500metrov, väčšie stredisko Hersonissos 3km.Popis:

Hotel pozostáva z 240 izieb, umiestnených v hlavnej budove i niekoľkých vedľajších budovách. Súčasťou hotela je aj vstupná hala s recepciou, internetový kútik, TV miestnosť, reštaurácia, bar, minimarket a obchod so suvenírmi. Vo vonkajšom areáli sa nachádzajú dva bazény, pool bar a slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi zdarma. Ubytovanie:

Príjemne zariadené dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou, trezorom, SAT TV, sušičom vlasov, klimatizáciou, chladničkou a minibarom (na vyžiadanie a za príplatok). K izbám prislúcha aj balkón alebo terasa. Hotel ponúka aj možnosť ubytovania v priestrannejších  Superior izbách alebo rodinných izbách, s maximálnou obsadenosťou dvomi dospelými a dvomi deťmi.Šport/Zábava:

Zdarma – plážový volejbal, minigolf, tenis, denná a večerná zábava. Za poplatok masáže, kozmetické procedúry.Deti:

Detský klub pre deti od 4 do 12 rokov, detský bazén.Stravovanie:

All Inclusive – jedlá formou bufetu, počas dňa občerstvenie, káva/čaj. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK