Ukrajina s výletom do Černobyľu, Ukrajina, 21.7.2018, Raňajky

Ukrajina s výletom do Černobyľu

Ukrajina s výletom do Černobyľu
Termín:
21.7.2018 – 29.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:61494577
od 509 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názor CK
Novinka roku 2018!!!
Ukrajina , jedna z najväčších európskych krajín , doposiaľ neobjavená turizmom. Skrýva prírodné krásy a množstvo historických klenotov. V metropole Kyjev s nami spoznáte krásu tohto moderného veľkomesta.
Na juhu krajiny zažijete neopakovateľnú atmosféru elegantných prímorských letovísk na slnečných čiernomorských plážach.
Rámcový program zájazdu
1.deň: Odchod z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto) v skorých ranných hodinách. Smer ukrajinské hranice. Po prekročení hraníc predpokladaný príchod do Lvova v popoľudňajších hodinách. Ubytovanie neďaleko historického centra Lvova. Toto pôvodné poľsko-židovské mesto je dnes najvýznamejším centrom západnej Ukrajiny. Má jedinečnú atmosféru , ktorú si je možné vychutnať hlavne vo večerných hodinách v miestnych kaviarňach. Možnos´t výstupu na hradný vrch s výhľadom na mesto. Prechádzka historickým centrom. Nocľah v Lvove.

2.deň: Po raňajkách odchod smerom k hlavnému mestu Kyjevu. Cestou zástavka pri hrade Olesko, v ktorom strávil prvé roky svojho života slávny kozácky hetman Bohdan Chmelnický. Možnosť prehliadka hradu. Popoludní príchod do Žitomiru, historického centra a jedného z najstarších miest Ukrajiny. V meste sa nachádza Múzeum kozmonautiky Sergeja Koroljova. Ubytovanie v hoteli , možnosť oddychu a večere.

3.deň: Po raňajkách prejazd do Kyjeva. prvé zoznámenie s mestom : bulvár Chreščatyk - monumentálna architektúra socialistického realizmu, srdce mesta - námestie Nezávislosti , Zlatá brána , budova Ukrajinskej národnej opery , katedrála svätej Sofie a ďalšie. Popoludní prejazd k najvýznamnejších duchovných centier pravoslávnej cirkvi . Prehliadka tunajších katedrál , múzeí a taktiež jaskyne, v ktorých sú pochované telá svätých. Nocľah v Kyjeve.

4.deň: Celodenné individuálne voľno v Kyjeve k návšteve pamätihodností , k nákupom či len načerpania atmosféry tohoto moderného mesta. Pre záujemcov možnosť jedinečného výletu do 140 km vzdialenej Uzavretej zóny Černobyľskej jadernej elektrárne.,ktorý organizuje miestna cestovná kancelária. Jedinečná príležitosť , kde od tragickej havárie jaderného reaktoru v roku 1986 vznikla jedinečná prírodná rezervácia takmer nedotknutá rukou človeka. Večer voľno k zábave v uliciach Kyjeva, napríklad v obľúbenej štvrti Podil , plnej reštaurácií a kaviarní. Nocľah v Kyjeve .

5.deň: Po raňajkách odchod z Kyjeva , popoludní príchod do prístavného mesta Odesy na brehoch Čierneho mora. Ubytovanie v hoteli a celé popoludnie a večer poznávanie skvelej atmosféry tohto ukrajinského mesta.

6.deň: Po raňajkách dokončenie prehliadky mesta a možnosť kúpania na plážach. Celodenný relax. Nocľah.

7.eň: Po raňajkách voľný program, odpočinok pri mori, popoludní späť do Kyjeva, nocľah.

8.deň: Po raňajkách dokončenie prehliadky Kyjeva - Kláštor svätého Michala so zlatými kupolami , ulica Andrejevskij Spusk plná umelcov a obchodíkov, možnosť plavby loďou po rieke Dnepra. Vo večerných hodinách odchod z Kyjeva späť domov.

9.deň: Okolo obeda návrat do Brna, následne transfer do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
doprava luxusným autobusom , 7 x ubytovanie v 3* hoteloch , 7 x raňajky , služby sprievodcu
Základná cena nezahŕňa
komplexné cestovné poistenie , vstupy
Poznámky a informácie
Uvidíte s nami miesta ako Lvov - Žitomir - Kyjev - Černobyľ - Odesa

Pre cestu do Ukrajiny nie sú potrebné víza , len cestovný pas platný minimálne 3 mesiace.

Pozor tento zájazd poriadame len z odchodom z Olomouca !!!!!
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK