Victoria Hill, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, Dassia, 12.6.2018, Polpenzia
Victoria Hill
Termín:
12.6.2018 – 19.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60699219
423 € Konečná cena

Názov zájazdu:: Victoria Hill Hotel
Hotel
Hotel Victoria Hill Hotel
Prehľad
Poloha:

Tento hotel sa nachádza na svahu na okraji Dassia. Z hotela máte krásny výhľad na Iónske more a okolitú prírodu. Do centra Dassie je to  750 metrov a široká ponuka barov, reštaurácií, nákupných a zábavných možností. Najbližšia pláž je vzdialená asi 500 m. Pred hotelom je tiež autobusová zastávka do mesta Korfu. Vzdialenosť na letisko Korfu cca 15 km.Popis:

Tradičný rodinný hotel pozostáva z hlavnej budovy a dvoch vedľajších budov. V hlavnej budove sa nachádza recepcia, bar, TV kútik a veľmi pekná reštaurácia s terasou. V upravenej záhrade je bazén s detským bazénom a snack bar. Plážové ležadlá sú k dispozícii. Ubytovanie: 

Všetky izby sú vybavené jednoduchým, ale dobre udržiavaným nábytkom, telefónom, sprchou/WC a balkónom alebo terasou. Šport:Deti:
Stravovanie:

Polpenzia 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK