Zorbas Hotel, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Hersonissos, 13.6.2018, Raňajky
Zorbas Hotel
LM
Termín:
13.6.2018 – 20.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:62112383
od 363,30 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: ZORBAS BEACH HOTEL
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 25 km

Najbližšie mesto (km): Hersonissos (500 m)

Typ pláže: Kamenistá

Vzdialenosť od pláže: 10 m
Popis
Menší priateľský hotel v centre diania mestečka Hersonissos je obľúbeným miestom pre mladých a páry, spolu má 25 izieb. Nachádza sa pri pláži. V jeho kaviarni či reštaurácii si môžete vychutnať príjemné prostredie s výhľadom na more a okolie. K dispozícii je denná recepcia, bazén, WiFi, reštaurácia, kaviareň, parkovisko.
Poloha
Hotel sa nachádza v letovisku Hersonissos, 250 m od jeho centra. Letisko v Heraklione je vzdialené 25 km. Autobusová zastávka sa nachádza 300 m od hotela.
Vybavenie izieb
Každá izba má balkón, TV, telefón, klimatizáciu (za poplatok), chladničku, sejf (za poplatok), kúpeľňu so sprchou a fénom.
Pláž
Kamenistá pláž je pred hotelom, na ktorú sa dostane cez miestnu komunikáciu. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne a na pláži za poplatok.  
Strava
Hlavná reštaurácia, kaviareň.
Šport a zábava
Môžete využiť vodné športy na pláži zabezpečované miestnymi spoločnosťami.
Koncept
Hotel ponúka raňajky alebo polpenziu formou bufetu. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.
Web
http://hersonissos.com/hotels/hdescription.php?pid=485
Additional Information
Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apasrtmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK