Zorbas Hotel, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Hersonissos, 13.6.2018, Raňajky
Zorbas Hotel
FM
Termín:
13.6.2018 – 20.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:62112383
451,30 € 377,30 € Konečná cena

Názov zájazdu:: ZORBAS BEACH HOTEL
Strava
Hlavná reštaurácia, kaviareň.
Šport a zábava
Môžete využiť vodné športy na pláži zabezpečované miestnymi spoločnosťami.
Koncept
Hotel ponúka raňajky alebo polpenziu formou bufetu. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.
Web
http://hersonissos.com/hotels/hdescription.php?pid=485
Additional Information
Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apasrtmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 25 km

Najbližšie mesto (km): Hersonissos (500 m)

Typ pláže: Kamenistá

Vzdialenosť od pláže: 10 m
Popis
Menší priateľský hotel v centre diania mestečka Hersonissos je obľúbeným miestom pre mladých a páry, spolu má 25 izieb. Nachádza sa pri pláži. V jeho kaviarni či reštaurácii si môžete vychutnať príjemné prostredie s výhľadom na more a okolie. K dispozícii je denná recepcia, bazén, WiFi, reštaurácia, kaviareň, parkovisko.
Poloha
Hotel sa nachádza v letovisku Hersonissos, 250 m od jeho centra. Letisko v Heraklione je vzdialené 25 km. Autobusová zastávka sa nachádza 300 m od hotela.
Vybavenie izieb
Každá izba má balkón, TV, telefón, klimatizáciu (za poplatok), chladničku, sejf (za poplatok), kúpeľňu so sprchou a fénom.
Pláž
Kamenistá pláž je pred hotelom, na ktorú sa dostane cez miestnu komunikáciu. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne a na pláži za poplatok.  

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK