O nás

Naši Vážení a milí cestovatelia,

Cestovná kancelária SVETOM.SK s.r.o. je tým najlepším partnerom pre Vašu dovolenku. Svojimi poznatkami, informáciami a službami si chceme získať Vašu dôveru a spokojnosť.

CK SVETOM.SK je tak špecialistom na exotiku ako aj na Europu, sme pripravení Vám ponúknuť kvalitné služby.

Naša ponuka je šitá na mieru, službami ako aj cenami, a aby vyhovovala širokej škále Vašich požiadaviek.

Výhodou je spolupráca so všetkými tuzemskými cestovnými kanceláriami, ktorých produkty u nás nájdete za rovnaké ceny pod jednou strechou, ale taktiež zastupujeme aj české, rakúske
a nemecké cestovné kancelárie.

Ak si chcete svoju dovolenku vybrať z pohodlia domova - môžete využiť náš prehľadný vyhľadávač zájazdov a dovoleniek, ktorý Vám ponúkne výber presne podľa Vami zadaných kritérií. Ušetríte tak čas strávený návštevou viacerých cestovných agentúr, alebo cestovných kancelárií a celú ponuku si môžete zobraziť priamo vo Vašom počítači.

Naša cestovná kancelária dbá o svojich klientov, aby im bol poskytnutý komfort po akom túžia a zároveň sa naplnili všetky požiadavky a očakávania pre ich spokojnosť.

SERVIS AKO MÁ BYŤ!
Zverte Vašu dovolenku do našich rúk a my pre Vás zabezpečíme kompletný dovolenkový servis - od odborného poradenstva pri výbere dovolenky, zabezpečenia ubytovania, dopravy, poistenia, ponuky fakultatívnych výletov.... Vašou úlohou bude len sa pobaliť a naladiť sa na dovolenkovú atmosféru.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a tešíme sa opäť na stretnutie s Vami.

Kolektív CK SVETOM.SK

ČO NEMôŽEME SPLNIŤ NESĽÚBIME!